Zakoupení e-booku
JAK VYDĚLÁVAT ONLINE NEJEN ČESKY

Příručka pro online podnikatele
Jak kulturně a jazykově upravit cizojazyčný web

Pořiďte si detailní návod na tvorbu webových stránek
v cizích jazycích. Začněte vydělávat online v zahraničí. 

 

Chcete vydělávat online v cizích zemích?

 

Pokud chcete, aby Vám web vydělával i mimo Českou a Slovenskou republiku, pak jste se dostali k důležitým informacím právě tady. Jak to?

Naučím Vás, jak jednoduše přeložit a přitom kulturně a jazykově upravit web, který Vám vydělá peníze i v zahraničí. A to i v případě, že jsou Vám cizí jazyky a kultury tak trochu cizí. 

Každý online podnikatel potřebuje web. To je jasná věc.

Bez webu a online prezentace vás nikdo nebude znát,
ani doma, ani v zahraničí.

Ale asi si říkáte, jak rychle a snadno připravit web pro podnikání v jiné zemi?

Ano, je to otázka, na kterou se hodně lidí ptá.

Většina podnikatelů s webem zápasí v češtině či slovenštině, natož v cizím jazyce. Jednoduše chtějí mít efektivní web doma i v zahraničí, který jim bude sám vydělávat.

A myslí si, že když na web vloží cizojazyčný text, tak se jim marketing v zahraničí rozběhne sám. A že hned začnou chodit objednávky od zahraničních zákazníků - že prostý překlad postačí a mají v zahraničí vyhráno.

Ale tak to není.

A víte proč?

Samotný překlad pro úspěch v zahraničí nestačí.
Prostý překlad není adaptovaný na podmínky cílové země.

A víte, že to nebude pouze překladatel nebo expert na web, kdo strategii pro jazykovou a kulturní adaptaci webu vypracuje?

Tušíte správně. Budete to především VY. Jediná osoba, která nejlépe ví, co na Vašeho zahraničního zákazníka platí, jste totiž Vy.

Co to pro vás znamená?

Znamená to, že si dobře promyslíte a sepíšete, jak nejlépe přesvědčit zákazníka v zahraničí, aby nakoupil právě u Vás. 

Právě takový návod na kulturní a jazykovou úpravu Vám poskytnu v tomto e-booku, který je zároveň nepostradatelnou příručkou pro online podnikatele při tvorbě webových stránek v cizím jazyce. 

Po přečtení můžete vydělávat online v cizím jazyce i VY!

Předběhnete konkurenci a začnete si budovat unikátní postavení na zahraničním trhu ve Vašem oboru. Otevře se Vám svět skvělých příležitostí a Vaše podnikání online se posune na globální úroveň!

Už vidíte, jak si Vaše produkty a služby kupuje online někdo
v jiném koutu Evropy nebo dokonce v Americe a Asii?

preklady


Představuji Vám ověřený postup, jak kulturně a jazykově upravit cizojazyčný web, který používají čeští i zahraniční podnikatelé pro globální prodej online. Tento detailní postup jazykové a kulturní úpravy naučím i Vás. 

Navíc obdržíte hodnotné bonusy, které Vám pomohou s tvorbou webových stránek v jakémkoliv cizím jazyce.

Proč se nepřidat k vlně odvážných a ambiciózních online podnikatelů, kteří si uvědomují sílu globálního trhu a zároveň nutnost mluvit k lidem jejich rodným jazykem?!

I Nelson Mandela to řekl ve svém slavném citátu:

„Když promluvíte k člověku jazykem, kterému rozumí, mluvíte k jeho hlavě. Když k němu promluvíte jeho rodným jazykem, mluvíte k jeho srdci.“

 • Po přečtení e-booku se naučíte na webu používat úpravy, které vám pomohou uspěšně prodávat na internetu pro cizí kulturu.
 • E-book Vám poslouží jako příručka, podle které krok za krokem upravíte Váš web v jakémkoliv cizím jazyce a konečně začnete vydělávat v cizích zemích.
 • Já jsem tímto způsobem vybudovala výdělečný web v angličtině pro Kanadu a USA. Navíc zákazníci, kteří využili mých překladatelských služeb a poradenství v oblasti vícejazyčného webu, tak spustili své weby ve Spojených státech amerických, francouzsky mluvícím kanadském Quebecu, Německu, Číně, Španělsku, Nizozemí, zemích Jižní Ameriky a jihovýchodní Asie.
 • Všechny své překladatelské zkušenosti jsem sepsala do tohoto jedinečného e-booku, který je k dispozici i v češtině a vy se z něj dozvíte:
 • 1
  JAK DÍKY WEBU VYDĚLÁVAT ONLINE VE SVĚTĚ
  V e-booku se dozvíte se, jak vydělávat online pomocí webu v cizích jazycích. Dočtete se, jak prodávat online cizím kulturám. Navíc zjistíte, jak vše nastavit tak, aby se Vám zvýšila návštěvnost a prodej v zahraničí.
 • 2
  JAK KULTURNĚ UPRAVIT WEB
  Dozvíte se, jaké kulturní prvky je třeba vložit na web, aby stránky odpovídaly kultuře Vašeho cílového zákazníka a aby u Vás nakoupil i cizinec.
 • 3
  JAK JAZYKOVĚ UPRAVIT WEB
  E-book vám poskytne plno tipů, podle kterých můžete web snadno jazykově upravit tak, aby vyzněl autenticky a vybízel lidi mluvící jiným jazykem k zakoupení Vašich výrobků a služeb. Představím Vám statistiky o nejpoužívanějších jazycích na internetu a fakta o tom, jaké jazyky si vybrat pro překlad webových stránek.
 • 4
  JAK A PROČ VYBUDOVAT GLOBÁLNÍ PODNIKÁNÍ ONLINE
  Naučíte se, jak definovat náklady na lokalizaci a jejich návratnost, jak otestovat a spustit vícejazyčný web bez jazykových a kulturních karambolů a jak vypracovat strategii pro tvorbu webových stránek v jiném jazyce.
ebook tvorba webovych stranek

E-book slovy autorky

Ráda Vás provedu mnohojazyčným světem a ukážu Vám, jak kulturně a jazykově upravit webové stránky, které nalákají zahraničního zákazníka. 

Jako autorka tohoto e-booku a dlouholetá podnikatelka v zahraničí Vám usnadním cestu k online podnikání v cizích jazycích. 

Poskytnu Vám podrobný návod, jak jazykově upravit texty pro globální trhy a jaké kulturní prvky zařadit na vícejazyčný web.

Nechte se provést světem online v cizích jazycích - jasně a přehledně. 

podpis preklady webu

Reference 

Ebook je veľmi dobre spracovaný a páči sa mi aj priebežné spracovávanie praktických krokov, aby neostalo len pri čítaní teórie. Prekvapilo ma, čo všetko viacjazyčný web ešte obnáša okrem samotného prekladu textov. Ebook je skutočne dobrý sprievodca krok-za-krokom na ceste k viacjazyčnému webu, obsahuje náležitosti, ktoré bežne človeka vôbec nenapadnú, upozornenia na kultúrne rozdiely, proste super. Bonusy výborne dopĺňajú obsah ebooku a konzultácia je na nezaplatenie. Hodnota informácií obsiahnutých v ebooku a bonusoch niekoľkonásobne prevyšuje jeho cenu.

Rena HlavičkováStudium cizích jazyků, rena-hlavickova.sk

Lenčin ebook mě velmi inspiroval. Myslím, že by podnikatelé, kteří přemýšlejí o kroku na globální internetový trh, měli rozhodně tento ebook znát. Měli by si v něm nastudovat zásady, které by měli dodržovat i úskalí, která na ně číhají. Proč nestačí jen přeložit texty a prodávat na zahraničním trhu? To vše a mnoho z Lenčiných zkušeností v oblasti překladu a pohybu v odlišném kulturním prostředí najdete právě v tomto ebooku. Já už mám díky němu cenné základní znalosti, které mohu v budoucnu využít při tvorbě cizojazyčných stránek svého webu. Ocenila jsem též hodnotné bonusy. Díky, Lenko, za pečlivě vypracovaný ebook plný kvalitních a praktických rad. Už se těším, až je použiji v praxi.

Lucie KřivinkováAutorka ebooku Kuchyň bez zbytečné chemie, luciekrivinkova.cz

Jsem moc ráda, že jsem si přečetla Lenčin eBook. Dnešní doba přináší spoustu nových možností, díky internetu se rozšiřuje pole působnosti, kam až se můžeme s našimi službami a zbožím dostat. Mít vícejazyčný web je v podstatě vstupní branou na tyto nové trhy. Myslím si, že každý, kdo chce proniknout na zahraniční trh, by si měl Lenčin eBook pozorně nastudovat. Ebook dle mého názoru naprosto přesně ukazuje, jak takový vícejazyčný web vytvořit, jak postupovat, na co si dát pozor, na co nezapomenout. To vše je podložené Lenčinou dlouholetou praxí, která e-booku dodává ještě větší hodnotu. Nadchly mě i hodnotné bonusy, které pomohou vše perfektně nachystat a připravit. Doporučuji tento e-book všem, kdo uvažuje o oslovení zahraničních klientů.

Katka NovákováAutorka e-booku Umělé oplodnění, detizezkumavky.cz

Potřebujete-li vědět, co vše musíte vzít v úvahu předtím, než začnete svůj web rozšiřovat o cizojazyčnou lokalizaci, vřele vám doporučuji právě tento e-book. Provede vás procesem, díky kterému budete schopni odhadnout náročnost vašeho záměru a fundovaně posoudit potřebné náklady spojené se zamýšlenou lokalizací. Také vás upozorní na vše potřebné, co musíte při cizojazyčné lokalizaci vzít do úvahy a co nesmíte opomenout.

Radek TrojanAlternativní zdroje energie, radek-trojan.cz

Záleží mi na Vaší spokojenosti

Mým cílem je přinášet podnikatelům hodnotné informace o procesu budování vícejazyčného webu a zároveň napomáhat k výdělečnému podnikání online v cizích jazycích. 

Reference 

Do masážního studia k nám chodí spousta čínsky mluvících klientů. Už přišel čas, abychom přeložili web s popiskem masážních služeb do čínštiny. Tato příručka o tvorbě webových stránek nám opravdu pomohla čínský web skvěle přeložit!

Zdenka Beranmajitelka masážního salónu, czechrose.com

Těším se z tohoto e-booku o webu, jelikož plánuji rozšířit spektrum svých zákazníků ve španělštině. Už vím, jak španělský web zprovoznit, amigos!

Robert Demeterfotograf, robertdemeterphotography.com

Klienti ode mě neustále vyžadují právnické informace v angličtině a češtině. Ráda bych základní rady sepsala a umístila na web v obou jazycích, aby byly důležité informace dostupné 24 hodin denně. Jsem ráda, že tento e-book mi podal návod, jak to udělat.

Veronika Floriánováprávnička, yaletownlaw.ca

Již nějaký čas sleduji Lenčin blog a na e-book jsem se předem těšila. A rozhodně nezklamal! Téma je pro mne velmi aktuální. Už se těším, až začnu vytvářet vlastní mnohajazyčný web v angličtině a španělštině. Mít při ruce pomůcku jako je tento e-book je k nezaplacení. Našla jsem v něm spoustu podnětů k zamyšlení, co všechno je třeba mít na mysli. V tom vidím jeden z přínosů e-booku. Vše je navíc velmi přehledně a metodicky zpracované, což mi naprosto vyhovuje. Ocenila jsem i Pracovní listy, které jsou součástí e-booku. Vedou za ruku, krok za krokem, takže na nic nezapomenete. Děkuji Lence za naprosto vyčerpávající info!

Lenka WootenNew York, pohlednicezcest.cz

Cena e-booku je 199,- CZK  nebo 7,40 EUR.

Platba možná kartou a Paypalem vlevo kliknutím na modré tlačítko 199,00 CZK - Koupit
nebo bankovním převodem vpravo kliknutím na
modré tlačítko 199,00 CZK / 7,40 EUR - Koupit.

Cena e-booku

 • Nyní máte možnost získat e-book za ojedinělou zaváděcí cenu, protože chci tuto příručku zpřístupnit široké veřejnosti. Díky ní může každý webový nadšenec a info-podnikatel či bloger snadno a rychle vykouzlit web v angličtině, čínštině nebo jakémkoliv cizím jazyce. Neváhejte, protože momentálně nabízená sleva brzy vyprší a pak již e-book nezískáte za symbolickou cenu 199 CZK / 7,40 EUR, ale za 990 CZK / 37 EUR.
 • Díky jednoduchému postupu a detailnímu návodu v e-booku i bonusových pracovních listech se vyhnete mnohým úskalím, která jsou často spojena s lokalizací do cizího jazyka.
 • E-book totiž obsahuje ověřené tipy a rady, které jsou podložené dlouholetými zkušenostmi s překlady a podnikáním online mimo Českou republiku.

Přeji si, aby všichni online podnikatelé a zájemci o výdělek v zahraničí nemuseli investovat mnoho peněz do drahých publikací, které jsou k dispozici většinou jen v angličtině za drahé dolary a eura. Proto jsem zaváděcí cenu záměrně stanovila na úžasně nízkých 199 CZK / 7,40 EUR.

Platební metody

Zaplatit lze kreditní kartou, Visa debit kartou, Paypalem v korunách nebo bankovním převodem v korunách a eurech.
Pro platby kartou používáme platební bránu Paypal. Paypal je bezpečný a po světě velice rozšířený způsob plateb kreditními kartami, který v LingoStar využíváme již 12 let. Také můžete zaplatit bankovním převodem na můj účet u Fiobanky v ČR, ať už v Kč nebo EUR. E-book Vám dorazí emailem ihned poté, co obdržím platbu platební kartou a Paypalem v CZK. Pokud platíte převodem, e-book obdržíte emailem až bude částka připsána na můj účet v CZK nebo EUR. Za Vaši důvěru děkuji. 

Podnikání online v cizí zemi

Miluji cizí jazyky a podnikání v zahraničí. Přeji si, abyste i Vy otevřeli brány do světa nových příležitostí v cizí zemi. Zároveň Vám představuji snadnou cestu k výdělečnému podnikání online bez velkých investic do logistiky a distributorských sítí.

Přeji Vám...

Ať Vás obsah e-booku inspiruje k mezinárodnímu obchodování online. Ať se Vám dolary, eura a jiné cizí měny pěkně sypou!

Klikněte zde na modré tlačítko
199,00 CZK - Koupit pro platbu platební kartou nebo Paypalem. 

 

 

199,00 CZK – Koupit

Paypal 9

 

 

 

ebook tvorba webovych stranek

Cena e-booku je 199,- CZK  / 7,40 EUR.

Platba možná kartou a Paypalem vlevo kliknutím na modré tlačítko 199,00 CZK - Koupit nebo
bankovním převodem vpravo kliknutím na modré tlačítko
199,00 CZK / 7,40 EUR - Koupit
.

Klikněte zde na modré tlačítko
199,00 CZK / 7,40 EUR - Koupit
pro platbu bankovním převodem v CZK nebo EUR.

 

 • Proč si koupit e-book pro sebe:
 • k získání vědomostí pro rozmach podnikání v cizích zemích,
 • k získání informací o nejnovějších trendech při budování vícejazyčného webu,
 • k získání přístupu ke zdrojům a know-how z oboru multijazyčného online marketingu,
 • k vylepšení vlastních znalostí o kulturních a jazykových aspektech online podnikání v zahraničí.
 • Proč si koupit e-book pro svou firmu:
 • k získání inspirace a motivace pro budování webové prezentace v cizím jazyce,
 • k získání informací o lídrech v oblasti globálních webů a přehledu o statistikách nejvýnosnějších jazyků,
 • k získání know-how o kulturní a jazykové důležitosti webového textu a jeho vlivu na Vaši marketingovou strategii v zahraničí,
 • k zesílení a upevnění základů Vašeho zahraničního podnikání.

Přeji si, abyste uspěli v zahraničí ve všech ohledech podnikání online.

 • Přidejte se k dalším online podnikatelům, kteří udělali krok do neznáma a rozhodli se vybudovat webové prezentace v cizích jazycích.
 • Přečtěte si návod na vícejazyčný web, který vám poskytne podněty k rychlému a snadnému zavedení webu v cizích jazycích a efektivnímu rozjezdu podnikání online na zahraničních trzích.

  Využijte e-book se 120 stránkami včetně praktických úkolů a převeďte do praxe poskytnuté statistiky, postupy, kulturní rady a jazykové tipy.

 • V e-booku získáte odpovědi na jazykové a kulturní otázky spojené s budováním vícejazyčného webu:
 • řeší jazykové a kulturní otázky při vstupu na zahraniční trh pomocí strategického webu v cizích jazycích,
 • nastiňuje základní informace o kulturních a jazykových překážkách, které není radno opominout při budování webu pro jiné kultury,
 • získáte jasnou představu o prvcích, které je třeba brát v úvahu, pokud chcete díky webu uspět na zahraničním trhu,
 • ušetří Vám čas a námahu s vyhledáváním informací o kulturních a jazykových překážkách vícejazyčného webu, protože momentálně dostupné informace jsou nakouskované a nepřehledné,
 • seznámíte se se základními kroky budování strategie mnohojazyčného webu, které si detailně vypracujete v bonusových pracovních listech.

Překlad a lokalizace webu je investice do budoucna Vaší firmy.

Udělejte další krok ke vstupu na zahraniční trh a vytvořte globální obsah s lokálním zaměřením, který nebude znít přeloženě.

Pak Vám svět bude ležet u nohou.


Pokud po přečtení e-booku zjistíte, že Vám neposkytuje hodnotné informace pro tvorbu webových stránek z jazykového a kulturního hlediska, máte nárok na vrácení plné částky do 14 dní ode dne nákupu. Uvítám uvedení důvodu Vaší případné nespokojenosti. 

 • V e-booku se dozvíte, jak díky webu uspět na zahraničním trhu:
 • jak využít web k expanzi na zahraniční trhy,
 • kde ve světě podnikat online a v jakých jazycích,
 • jak získat zahraničního zákazníka,
 • jaké provést kulturní úpravy,
 • jaké provést jazykové úpravy,
 • jak zajistit kvalitu textů a překladů,
 • jak využít mnohojazyčný web k navýšení obratu v zahraničí,
 • jak vše převést do praxe pomocí úkolů v pracovních listech.
vícejazyčný web

Poskytuji Vám 100% záruku kvality. Mým cílem je přinášet podnikatelům hodnotné informace o procesu budování vícejazyčného webu a zároveň napomáhat k výdělečnému podnikání online v cizích jazycích. 

 

Obsah e-booku

Zajímá Vás obsah e-booku? Podívejte se na jednotlivé kapitoly a pracovní listy s praktickými úkoly. Zdarma dostáváte i 5 bonusů!
Klikněte na obrázek a spustí se velký náhled.

ebook preklad webu
e-book tvorba webu
ebook preklad webu
 • 1
  Bonus I
  Pracovní listy s podrobnými úkoly k vypracování dlouhodobé strategie pro mnohojazyčný web.
 • 2
  Bonus II
  Checklist s jednotlivými kroky pro spuštění vícejazyčného webu.
 • 3
  Bonus III
  10 tipů pro tvorbu vícejazyčného webu.
 • 4
  Bonus IV
  Konzultace zdarma pro tvorbu cizojazyčného webu, 30 minut.
 • 5
  Bonus V
  Členství ve VIP skupině a nárok na exkluzivní slevy na překlady a poradenství.

Pokud jste připraveni posunout se v podnikání online na globální level a začít vydělávat nejen v češtině či slovenštině, udělejte první krok a kupte si e-book nyní!

Nečekejte, získejte náskok před konkurencí a
prezentujte své produkty na světovém trhu online!

Stačí kliknout na tlačítko níže OBJEDNAT E-BOOK nebo na modrá tlačítka výše KOUPIT / ZAPLATIT KREDITNÍ KARTOU / ZAPLATIT PŘEVODEM. E-book stojí pouhých 199,- CZK / 7,40 EUR a můžete zaplatit platební kartou, Paypalem nebo bankovním převodem. Po zaplacení kartou a Paypalem Vám do 10 minut přijde email s odkazem ke stažení e-booku. Pokud si zvolíte bankovní převod, e-book Vám přijde e-mailem poté, co obdržím Vaši platbu na účet v CZK nebo EUR.

Těším se na Vás na stránkách e-booku.

Zapojte se již teď do společnosti globálních online podnikatelů!

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@lingo-star.com nebo textujte a volejte na +1-604-716-9058.
(Vancouver, Kanada, 9hod časový posun za ČR)

 Tento web a prodej e-booku je provozován společností 
LingoStar Language Services Inc., Vancouver, Kanada.